Zimná záhrada - po celý rok v spojení s prírodou

V súčasnosti sú zimné záhrady často budované s cieľom zväčšenia obytných priestorov domov. Trendové zelené obývačky poskytujú špecifické možnosti odpočinku a relaxu počas celého roka. Sú ideálnym prepojením interiéru s exteriérom.

Zimná záhrada… nie je len malým kúskom prírody s exotickými rastlanami, ale je plnohodnotnoučasťou domu. Ako svetlá a prírodou nasiaknutá miestnosť sa veľmi rýchlo stane pre vás či vašu rodinu najobľúbenejšou obytnou časťou z celého vášho domova. A to po celý rok…

Priestory prežiarené svetlom a zeleňou sú totiž ozajstným rajom, kam sa môžete ukryť pred celým svetom.

PROFESIONÁLNA VÝSTAVBA

Vďaka nekompromisnému prístupu ku kvalitatívnym aspektom poskytovania služieb sa spoločnosť FORVIN s.r.o.stala popredným dodávateľom a uznávaným špecialistom na výstavbu estetických a zároveň aj nízko nákladových zimných záhrad.
Spoločnosť ponúka komplexné riešenia, nakoľko vyrába aj vysokokvalitné okenné a dverové systémy. Kvalita výsledkov ich práce je deklarovaná desiatkami spokojných klientov, ktorí denne využívajú komfort zelenej obývačky a jej prepojenie s exteriérom. Ak túžite po celoročne obývateľnej zóne blahodarného oddychu v náručí prírody, zimná záhrada je ideálnym riešením.

Poradenstvo a vizualizácia

 

Prvoradé sú pre nás požiadavky zákazníkov. Vypočujeme si ich predstavy, nakoľko však nie všetci majú skúsenosti s rozličnými typmi, prevedeniami alebo spôsobmi montáže, konkrétne
riešenie dostaneme spoločne. Na základe skúseností s výrobou ako aj montážou vieme odborne poradiť, ktorú alternatívu vybrať.

 

 

Vypracovanie ponuky

Po úspešnej konzultácii vypracujeme pre zákazníka technickú dokumentáciu k zabudovaniu do stavby. V prípade elektrického ovládania vypracujeme schémy zapojenia, jednotlivých častí ako aj celku. Samozrejmosťou je aj vypracovanie detailnej a presnej cenovej ponuky zohľadňujúcej viacero variácií.

Výroba

Naša výroba je maximálne systematická a precízna, aby sme dosiahli čo najkvalitnejšie produkty, na ktoré sa môže zákazník plne spoľahnúť. Zárukou je moderná technológia, kvalifikovaní odborníci a certifikáty získané od značkových výrobcov.

Doprava, montáž a záručný a pozáručný servis

Starostlivosť o zákazníka pokračuje dopravou, montážou a uvedením do prevádzky na mieru vyrobených mreží, brán, roliet, žalúzií. V prípade mreží a brán vykonáme revíziu mechanickej ako aj elektrickej časti, vystavujeme o tom revízne správy a následne vykonáme zaučenie obsluhy. Samozrejmosťou je nami poskytovaný záručný a pozáručný servis na naše výrobky k plnej spokojnosti zákazníka.