ISSO design žalúzie – retiazkové

ISSO žalúzie predstavujú najmodernejší trend vo vývoji horizontálnych žalúzií. Ich primárnymi vlastnosťami je ich moderný design, ľahká montáž a spoľahlivosť. Ide o systém ovládania žalúzií retiazkou. Je možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizuje prestup svetla a zaisťuje lepšie súkromie.

EURO 2000 žalúzie – paličkové

Ide o systém ovládania žalúzií paličkou. Tiež je tu možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizuje prestup svetla a zaisťuje lepšie súkromie.

Medziokenné žalúzie

Medziokenné žalúzie sú neustále využívané najmä vďaka svojej nízkej cene a plnej funkčnosti. Používajú sa na staré typy drevených okien. Žalúzie sa osádzajú medzi dve sklá.

Interiérové žalúzie

Tieto žalúzie perfektne spĺňajú účel tienenia. Sú vhodné do väčšiny okien a pre ich nízku cenu sú dostupné pre každého. Ovládanie je praktické a jednoduché, tyčkou a šnúrkou s automatickou brzdou.